Här hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på Tjejzonen. Vill du kontakta kansliet direkt kan du mejla till info@tjejzonen.se.

Lotta Zetterqvist

Lotta Zetterqvist
Insamlingsansvarig 1/1-30/4-17

Verksamhetschef, tjänstledig 1/1-30/4-17
Mobil: 070-764 78 40
E-post: lotta.zetterqvist@tjejzonen.se

 

Maria Munkesjö


Maria Munkesjö
T.f. verksamhetschef

Stödverksamhetsansvarig

Mobil: 070-764 78 41
E-post: maria.munkesjo@tjejzonen.se

 

Sandra Oldenvi


Sandra Oldenvi
Ekonomi- och kvalitetsansvarig
Mobil: 070-764 85 99
E-post: sandra.oldenvi@tjejzonen.se

 

Karolina Palmberg


Karolina Palmberg
Verksamhetsansvarig för Ätstörningszonen
Mobil: 070-764 78 43
E-post: karolina.palmberg@tjejzonen.se

 

Lovisa Skagerman


Lovisa Skagerman
Samordnare Storasyster Online
Mobil: 070-850 29 71
E-post: lovisa.skagerman@tjejzonen.se

 

Evelyn Zamora


Evelyn Zamora
Samordnare Storasyster Live
Projektledare Storasyster till nyanlända tjejer
Mobil: 076-018 90 70
E-post: evelyn.zamora@tjejzonen.se

 

Anna Josephson


Anna Josephson
Projektledare KICKS-projektet
Mobil: 072-910 82 88
E-post: anna.josephson@tjejzonen.se

 

Jenny Lindström


Jenny Lindström
Nationell samordnare
Mobil: 072-335 46 73
E-post: jenny.lindstrom@tjejzonen.se

 

Andrea Thiger


Andrea Thiger
Kommunikatör
Mobil: 070-766 05 95
E-post: andrea.thiger@tjejzonen.se

 

Anställd utan bild

Sofie Karlström
Samordnare Chatten
Mobil: 072-921 79 73
E-post: sofie.karlstrom@tjejzonen.se

 

Anställd utan bild


Elin El Jaouhari
Koordinator och medlemsansvarig
Mobil: 072-921 79 54
E-post: elin.eljaouhari@tjejzonen.se

 

Anställd utan bild


Terese Balte Lindqvist
Samordnare Chatten
Mobil: 072-262 03 99
Mail: terese.balte.lindqvist@tjejzonen.se

 

Fotograf: Felicia Masalla, Oh Snap! Sweden